Adele (meravigliosa) in abito leopardato. E senza scarpe

Adele irresistibile e sempre più magra all'after party degli Oscar. La foto esclusiva

Adele (meravigliosa) in un abito leopardato all'after party degli Academy Awards

Adele non ha partecipato alla cerimonia degli Oscar 2020, ma è stata avvistata ad uno degli after party che si è tenuto ad Hollywood dopo gli Academy Awards di domenica sera. Bellissima, fasciata in un luminoso abito leopardato con perline e capelli raccolti.

La popolare presentatrice televisiva polacca Kinga Rusin ha postato sul suo profilo Instagram ufficiale uno scatto in compagnia della cantante, entrambe presenti alla festa post-Oscar di Beyonce e Jay-Z allo Chateau Marmont di Los Angeles.

Visualizza questo post su Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku... Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa... Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie . Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬...

Un post condiviso da Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) in data:

La presentatrice ha accompagnato la foto con una lunga didascalia in cui ha descritto la blindatissima festa con divieto assoluto di scattare foto (il suo selfie è un'eccezione). Nell'esclusivo club c'erano poco più di 200 invitati, ottima musica, privacy e divertimento garantito fino all'alba.

La Rusin ha scritto anche: «Ho parlato con Adele... di scarpe!», prima di rivelare che la pop star stava indossando delle pantofole e aveva invitato la stessa conduttrice (in tacchi alti) a fare altrettanto. In realtà la conduttrice ha ammesso di non aver riconosciuto la cantante fino a quando lei stessa ha detto il suo nome: «Onestamente, non l'ho riconosciuta perché ora è magra come una virgola!».

Webradio

RMC Hits
 
RMC Italia
 
RMC VIP Lounge
 
Monte Carlo Nights Story
 
RMC BUDDHA-BAR Monte Carlo / Radio
 
Radio Monte Carlo R&B
 
RMC Love Songs
 
RMC Great Artists
 
RMC 80
 
RMC 90
 
RMC Marine
 
RMC Cool
 
RMC New Classics
 
Radio Monte Carlo Acoustic
 
Radio Monte Carlo Voyage Voyage
 
Radio Monte Carlo Disco Funk
 
Romantic Rock
 
RUNNING RADIO
 
RMC Party
 
GYM RADIO
 
rmc
 
Music Star Jovanotti
 
Music Star Tiziano Ferro
 
Music Star Zucchero
 
Music Star Coldplay
 
Music Star Pino Daniele
 
Music Star Giorgia
 
Mina: Ieri Oggi e Domani
 
Radio Bau & Co
 

Radio Monte Carlo sempre con te

Disponibile su